Selam Arkadaşlar, Ben Cafer!

Merhabalar, şöyle bir düşündüm ki 2008 yılında web tasarım ile ilgilenmeye ilk başladığım dönemlerde yine bu domaini kayıt ettirmiş, wordpress kurmuş bir çok yazı paylaşmıştım. Ancak o dönemlerde çok yaygın olmadığı ve ilgilenemediğim için ve domain yenileme yaptırmadığım için dönem dönem site kapanmıştı.

2018 yılında tekrar kayıt yaptırdıktan sonra tekrar birşeyler yazmam gerektiğinin farkına vardım. Yine yoğun bir döneme girdikten sonra yavaş yavaş siteyi 2019 yılı itibariyle hareketlendirmek istedim.

Bu dönemde blogumda aklıma gelen konularla ilgili yazılar yazarken, internetten derlediğim konular ile ilgili yazılar, bilgisayar ile ilgili teknik bilgi ve detaylar, sosyal meda ve youtube ile ilgili bilgiler ve paylaşımlar, müzikal anlamda yazı ve paylaşımlar yapmayı düşünüyorum.

Sizlerde yorum ve iletişim kısmından fikir ve düşüncelerinizi belirterek benimle ortak adımlar atabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. Görüşmek üzere…

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Cafer YALÇIN Tüm yazıları

1990 doğumlu olan Cafer, hobi olarak bilgisayar, web tasarım, youtube, instagram kısaca sosyal medyanın ve teknolojinin tüm mecralarıyla yakından ilgilenmektedir. Herkese elinden geldiğince yardımcı olan Cafer, zaman buldukça siteye içerik girmektedir.

Benzer Konular

Yorum yaz

Yazı hakkında görüşlerinizi aşağıda belirtebilirsiniz.